Підсумки року.

2018-06-06

Ювілейний 2017-2018 навчальний рік для Колегіуму мистецтв став найбільш переможним у творчих конкурсах за двадцятирічну історію закладу.Мистецькі події року: конкурси, перемоги, здобутки та досягнення залишили яскравий слід у літописі школи й назавжди запам’ятались учням, вчителям та батькам. Рік став черговою сходинкою у творчому зростанні кожного учня, впевненим поступом закладу в творчому житті мистецтва України.

Перемоги учнів Колегіуму в мистецьких конкурсах за 2017–2018 навчальний рік:

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої» (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»):

– Переможець - Артем Грипич (обласний етап, вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук);

– переможець Артем Грипич (всеукраїнський етап, вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук).

Всеукраїнська конкурс-виставка художніх творів дітей та молоді «ChildArt.org» номінація «Гончарство»:

– Гран-прі отримала Олена Шевченко ( вчитель Оксана Володимирівна Кальна),

– I місце посів Артем Грипич (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– I місце - Ілля Штанько (вчитель Вікторія Василівна Заліська),

– І місце - Софія Тимошенко (вчитель Валентина Павлівна Різниченко).

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь 2018» (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»):

– Гран-прі - Римма Микитенко,

– І місце - Артем Грипич,

– ІІІ місце - Світлана Мирко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук).

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зимова фантазія» в рамках проекту «Квітуча Україна» (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (гончарство):

– І місце посів Ілля Штанько (вчитель Вікторія Василівна Заліська),

– І місце - Світлана Мирко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук).

– І місце - Артем Грипич (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– І місце - Вікторія Юркова (вчитель Ольга Василівна Плоха),

– ІІ місце - Марія Цюцюра (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– ІІ місце - Поліна Канівець (вчитель Валентина Павлівна Різниченко).

– ІІ місце - Лілія Кіяшко (вчитель Валентина Павлівна Різниченко),

– ІІ місце - Валерія Швидка (вчитель Валентина Павлівна Різниченко),

– ІІ місце - Ольга Пиляй (вчитель Валентина Павлівна Різниченко),

– ІІ місце - Анастасія Піньковська (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– ІІ місце - Римма Микитенко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– ІІ місце - Катерина Гурин (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– ІІ місце - Мар’яна Пошивайло (вчитель Світлана Іванівна Мотрій),

– ІІ місце - Владислав Міщенко (вчитель Тетяна Леонідівна Погребняк),

– ІІ місце - Тетяна Старших (вчитель Ольга Василівна Плоха),

– ІІ місце - Юлія Яценко (вчитель Ольга Василівна Плоха),

– ІІІ місце - Дарина Сердюченко (вчитель Ольга Василівна Плоха),

– ІІІ місце - Владислав Пічка (вчитель Тетяна Леонідівна Погребняк),

– ІІІ місце - Валерій Пиляй (вчитель Тетяна Леонідівна Погребняк),

– ІІІ місце - Максим Хоменко (вчитель Тетяна Леонідівна Погребняк),

– ІІІ місце - Назар Морівець (вчитель Валентина Павлівна Різниченко),

– ІІІ місце - Олександр Андрущенко (вчитель Валентина Павлівна), Різниченко),

– ІІІ місце - Софія Рубайло (вчитель Надія Олексіївна Мальована).

Всеукраїнський конкурс «Арт країна kids»

– І місце посіла Світлана Мирко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук).

І Всеукраїнський конкурс «Витинанка-2018»

– І місце - Ірина Ширай,

– ІІ місце - Юлія Яценко,

– ІІІ місце - Марія Цюцюра (вчитель Юлія Миколаївна Багацька).

ХVІ Міжнародний дитячо-молодіжний фестиваль мистецтв:

– ІІІ місце посіла Юлія Прокопенко, Маріїя Цюцюра, Карина Столяр, Марк Черних, Ірина Ширай, Софія Черчата за колективну роботу «STOP – війні!» (вчитель Юлія Миколаївна Багацька),

– ІІІ місце посіли Ірина Ширай, Дарина Сердюченко, Олександра Юркова, Катерина Закамська, Юлія Яценко, Андрій Нагорняк за колективну роботу «Різдвяна феєрія» (вчитель Юлія Миколаївна Багацька),

– ІІІ місце - Ірина Ширай «Розпис на футболці» (вчитель Юлія Миколаївна Багацька).

Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки» (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво):

– І місце посілаТетяна Варвинська (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– І місце - Артем Грипич (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– ІІ місце - Мар’яна Пошивайло (вчитель Світлана Іванівна Мотрій),

– ІІ місце - Тарас Рівчаченко (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– ІІІ місце - Ірина Ширай (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– ІІІ місце - Ольга Пиляй (вчитель Валентина Павлівна Різниченко),

– ІІІ місце - Софія Рубайло (вчитель Надія Олексіївна Мальована),

– ІІІ місце - Марія Цюцюра (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– ІІІ місце - Марія Зінченко (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– ІІІ місце - Світлана Мирко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– ІІ місце - Світлана Мирко (номінація «Образотворче мистецтво», (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук).

Всеукраїнський конкурс «Текстильний первоцвіт» напрям «Експериментальні пошуки форм сучасного твору засобами текстильного мистецтва» тематика конкурсу «STOP – ТЕКСТИЛЬ ПРОТИ ВІЙНИ!»

– І місце посів Тарас Рівчаченко (вчитель Юлія Миколаївна Багацька),

– ІІІ місце Марк Черних, Софія Черчата, Ірина Ширай, Дмитро Яценко, Юлія Прокопенко, Тарас Рівчаченко. Марія Цюцюра, Карина Столяр за колективну роботу (вчитель Юлія Миколаївна Багацька).

Обласний конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Світ навколо нас» (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»):

– І місце посіли Ольга Пиляй, Назар Морівець, Вікторія Федоша за колективну роботу (вчитель Валентина Павлівна Різниченко).

Обласний конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідної землі»:

– ІІ місце - Тетяна Старших (вчитель Ольга Василівна Плоха).

Відкритий дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі:

– Лауреат - Олеся Пічка (вчитель Олександр Іванович Рябко).

ХІІ Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль (перший етап)

– Переможець - Софія Жилавець (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– Переможець - Анастасія Піньковська (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– Переможець - Світлана Мирко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– переможець - Катерина Гурин (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– переможець - Артем Грипич (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– переможець - Римма Микитенко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– переможець - Владислав Пічка (вчитель Тетяна Леонідівна Погребняк),

(номінація «Образотворче мистецтво»),

–переможець - Олеся Пічка (вчитель Олександр Іванович Рябко)

(номінація «Інші види декоративно-прикладного мистецтва).

– переможець - Римма Микитенко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук).

ІV Всеукраїнський конкурс образотворчого мистецтва «Вижницька палітра»:

– ІІІ місце - Юлія Яценко (вчитель Юлія Миколаївна Багацька).

Обласний фестиваль «У світі Астрід Ліндгрен» ( номінація «Образотворче мистецтво»):

– І місце - Ірина Ширай

– І місце посіли учні: Ірини Ширай, Марії Цюцюри, за колективну роботу.

Національний мистецький конкурс «Творю з думкою про Україну» (номінація «Кераміка»):

– І місце - Ольга Пиляй (вчитель Валентина Павлівна Різниченко),

– І місце - Римма Микитенко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– ІІ місце - Лілія Кіяшко (вчитель Валентина Павлівна Різниченко),

– ІІ місце - Назар Гурин (вчитель Світлана Іванівна Мотрій),

– ІІІ місце - Софія Жилавець (вчитель Оксана Миколаївна Северин),

– ІІІ місце - Світлана Мирко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

(номінація «Образотворче мистецтво»),

– І місце - Олександра Юркова (вчитель Галина Василівна Редчук),

– І місце - Римма Микитенко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук),

– ІІ місце - Олександр Іванов (вчитель Галина Василівна Редчук),

– ІІ місце - Максим Лазаренко (вчитель Ольга Василівна Плоха),

– ІІІ місце - Ольга Пиляй (вчитель Яна Михайлівна Куценко),

– ІІІ місце - Тетяна Старших (вчитель Ольга Василівна Плоха).

YIМіжнародний інтернет – конкурс малюнку «Марка дружби»:

– Лауреат - Ольга Мягченко (вчитель Яна Михайлівна Куценко).

І обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді «Kids’Art 2018»

– ІІ місце – Артем Грипич;

– ІІ місце – Владислав Крипак (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук).

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Колегіуму мистецтв Наталія Володимирівна Матвійчук.

Коментарi